Sada akvarelových barev Renesans 12ks v kovové kazetě se štětcem

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: ART/02.4949
539 Kč
Sada akvarelových barev Renesans 12ks v kovové kazetě se štětcem
Sada akvarelových barev Renesans 12ks v kovové kazetě se štětcem
Loading...

Základní sada dvanácti akvarelových barev Renesans v kovové kazetě. Jednotlivé kostky barev lze dokupovat a obměňovat. Kazeta je skladná, vhodná i na cesty. Součástí balení je také štětec.

Akvarelové barvy značky Renesans jsou profesionální kvality a v běžném půlpánvičkovém balení. Vyrábějí se na bázi přírodního akáciového medu a arabské gumy dle tradiční receptury. Prakticky celý proces je dělán ručně a barvy zasychají při běžné pokojové teplotě - proces není nijak urychlován jako u většiny ostatních výrobců. Základem jsou také samozřejmě pečlivě vybírané pigmenty, které si výrobce dováží z USA, Německa, Itálie a Polska. Díky tomu mají barvy výrazné odstíny a vynikající vlastnosti. Doporučujeme!

Podrobnější recenzi na akvarelové barvy najdete zde: http://www.akvarelsjitkou.cz/2019/12/09/renesans-akvarelove-barvy-ktere-mozna-neznate/?fbclid=IwAR33gKRM6QAqYecUZ6wyckAHS02k-4vO5AstGEHBRp7eG-0FzJLWUJdc4aQ

Nenalezli jste zde odpověď na to co Vás k tomuto produktu zajímá? Neváhejte nás kontaktovat a my Váš dotaz rádi zodpovíme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola